ВЕЧІРНІ СУКНІ

Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)

Планування вашого вбрання для особливого заходу має бути веселим, а не стресовим. Перед майбутньою подією скористайтеся наступними порадами, щоб дізнатися про все, що вам потрібно знати про вибір вечірньої сукні.

5 порад щодо вибору вечірньої сукні

У житті кожної дівчини настає момент, коли офіційна сукня є абсолютною необхідністю, будь то урочиста подія, випускний бал, весела вечірка чи романтичне побачення.

При цьому часто буває надзвичайно складно підібрати відповідну сукню. Якщо у вас намічається особливий захід, а ви ще в пошуках свого вбрання, 5 простих порад допоможуть Вам обрати вечірню сукню, яка ідеально підходить саме Вам.

1. Визначте бюджет

Перш ніж вирушити за покупками, вирішіть, яку суму ви дійсно готові витратити на вечірню сукню. Визначення бюджету може допомогти вам суттєво звузити вибір магазинів та брендів, заощадити час на покупку та уникнути жалю про витрати у майбутньому.

2. Зважайте на характер заходу

Перш ніж вибрати вечірню сукню, переконайтеся, що ви добре розумієте характер урочистостей:

  • Чи будуть танці, які вимагають сукні, що не стискує рухів?
  • Яка довжина сукні підходить до характеру урочистостей?

Ці важливі питання слід поставити організатору заходу, щоб згодом Ви повною мірою насолодилися урочистістю та уникнули почуття незручності у колі інших гостей.

3. Виберіть колір та стиль вечірньої сукні

Ви можете значно полегшити процес вибору, звузивши поле зору при виборі вечірньої сукні, та значно прискорити покупку якщо заздалегідь визначитеся зі стилем та кольором сукні.

Відповісти собі на нескладні запитання:

  • Вільна чи вузька сукня?
  • Простий дизайн або з великою кількістю деталей?
  • Яка довга сукня?
  • Яка тканина сукні?

4. Будьте собою

При виборі вечірньої сукні важливо враховувати свій унікальний тип статури. Сукні, які добре виглядають на вашій подрузі, можуть не відповідати вашій фігурі. Та й навіщо Вам сукня, яка вже є у подруги)

Практична порада 1. Для дівчат усіх типів статури – вибирати сукню, що злегка обтягує і облягає, яка надає фігурі форми і виділяє контури тіла.
Практична порада 2. Купівля вечірньої сукні не є кінцем вашого походу магазинами. Важливо поєднувати сукню з взуттям та аксесуарами, що доповнюють, щоб весь образ виглядав більш завершеним.
Практична порада 3. Вибирайте лише такі моделі вбрання та аксесуарів, в яких Ви відчуватимете комфорт і впевненість.

5. Не робіть покупки в Інтернеті

Є тисячі пропозицій вечірніх суконь, доступних онлайн. Хоча може здатися привабливою можливість купити офіційну сукню в Інтернет магазині не виходячи з дому, подібна покупка - це ризик, на який майже ніколи не варто йти. Вечірні сукні, куплені в Інтернеті, часто виглядають зовсім не так, як ви очікували, коли ви їх одягнете на себе.

Якщо Ви все ж таки вирішите купити вечірню сукню в Інтернет магазині, робіть замовлення заздалегідь, щоб у вас був час повернути його або вибрати іншу вечірню сукню, якщо куплене не підходить або не виглядає так, як ви очікували.


Читайте також:

Поради по вибору весільної сукні