Про нас

7Gallery (Галерея №7) - це унікальний простір, де здійснюються мрії про ідеальну весільну, вечірню або коктейльну сукню.


Ми обрали шлях мультибрендового салону. Це означає, що у нас представлені лише кращі сукні з колекцій брендів,  офіційними представники  яких ми є.


А саме:

KATY CORSO COUTURE - родзинка нашого салону. Бренд зі світовим ім'ям, філософія якого ховається у назві "couture". Вбрання цього кутюрного бренду створюють справжні професіонали своєї справи. Понад 70% ручної роботи у моделях кожної колекції.

JASMINE EMPIRE - бренд весільного вбрання, який враховує тенденції моди, підкреслюючи, що сучасна наречена обирає стиль, комфорт та красу.

ТМ OLYA MAK - український бренд, ідеологія якого - показати, що кожна жінка різна та унікальна. Над ТМ ОМ працює команда дизайнерів, яка детально продумує кожен виріб, щоб зробити його довершеним. 

'AVE - білоруський бренд мінімалістичного весільного та вечірнього одягу. Класичний крій, легкі тканини та стильні силуети - це все про 'Ave.

LUCE SPOSA - успішний український бренд дизайнерських весільних суконь, які підкреслюють індивідуальність й витонченість, створюючи неповторний образ. Бренд асоціюється з квітковими аплікаціями, мереживними деталями та трендовими силуетами з цікавими елементами.