СУКНІ НА ВИПУСКНИЙ

Показано з 1 по 15 із 22 (2 сторінок)

Як підготуватися до купівлі випускної сукні

Ще задовго до наближення довгоочікуваного випускного вечора Ви починаєте турбуватися про вибір випускної сукні. Перш ніж розпочати пошуки Вашого вбрання, ознайомтеся з кількома порадами, які допоможуть зробити процес вибору випускної сукні максимально гладким та безтурботним.

1. Почніть пошук сукні на випускний заздалегідь

Не можна розпочати підготовку до випускного вечора надто рано. Чим раніше ви почнете пошук вбрання, тим більший вибір Вам надається, а головне залишається більше часу для внесення змін, якщо це необхідно. Так Ви уникнете непотрібної суєти та занепокоєння в останню хвилину про те, що не можете знайти сукню до урочистостей.

Перед будь-яким випускним днем ​​покупок не забудьте гарненько виспатися. Відпочивати напередодні важливо. Повір нам, купівля будь-якого одягу може бути дуже стомлюючою. Обов'язково з'їжте щось перед тим, як вирушити на зустріч. Ви ж не хочете ходити по магазинах голодними. Це ніколи не призводить ні до чого доброго. І не забувайте пити воду протягом дня! Всі ці дрібниці складуться і зроблять весь процес максимально безтурботним!

2. Проведіть попередній "маркетинг"

Перш ніж вирушити по магазинах рекомендуємо провести невелике дослідження ринку краси: перегляд модних журналів, шоу, новинок кінопрокату та, звичайно ж, інтернет сформує у Вас чітке розуміння останніх трендів в індустрії моди. Чим більше Ви дізнаєтеся про останні модні тенденції, тим простіше Вам було визначитися з питанням, як Ви хочете виглядати на випускному вечорі і, як наслідок, тим легшим буде ваш шопінг на випускний.

Практична порада 1. Якщо у вас сформувалася ідея Вашого стилю, візьміть її на шопінг: це може бути фотографія на телефоні, сторінка з журналу, модель в інтернет магазині. Така підказка дасть співробітнику салону більш чітке уявлення про те, що ви шукаєте.

Практична порада 2. Подумайте про те, які зачіски можна поєднувати з вибраними стилями. Це допоможе вам уявити остаточний образ на майбутньому урочистості.

Друге питання, яке вимагає попереднього дослідження - де Ви купуватимете випускну сукню. Віддавайте переваги салонам із гарною репутацією. Будьте обережні з онлайн покупками. Навіть при замовленні сукні в надійному інтернет-магазині є велика ймовірність, що вона виглядатиме на Вас не так, як на фото з сайту, мати інші відтінки, нарешті, може бути пошкоджено при доставці: при дефіциті часу на підготовку до свята це може мати дуже неприємні наслідки.

3. Проведіть тест-драйв

Ваша випускна сукня має бути не тільки красивою, але й зручною, тому що Вам доведеться активно провести в ній не одну годину. І весь цей час Вам має бути комфортно у Вашому вбранні дихати, вільно рухатися, присідати і т.д. Інакше Ви не отримаєте очікуваних вражень від Вашого випускного.

Коли Ви приміряєте сукню на випускний, не поспішайте її знімати. Залишайтеся деякий час і "протестуйте" вбрання:

  • пройдіться,
  • присядьте,
  • підніміть руки вгору, нагніть у різні боки,
  • зробіть кілька швидких танцювальних рухів.

При цьому спостерігайте, як сукня поводиться і рухається разом із вашим тілом. Переконайтеся, що ви почуваєте себе комфортно і не напружено.

Тест-драйв сукні обов'язково потрібно проводити на підборах. Бажано взяти з собою ту пару, яку Ви одягнете з випускною сукнею. Прикладка сукні на підборах допоможе вам точніше побачити, як вона виглядає на Вас.

4. Не поспішайте

Як і у разі будь-якої іншої покупки, не поспішайте обійти всі салони та магазини за один раз.

Практична порада 1. Не плануйте надто багато салонів за один день. Ви втомитеся від поспіху та біганини у встановленому щільному графіку.

Практична порада 2. Виділіть достатньо часу у запланований день для шопінгу. Зробіть собі ласку, не поспішайте і отримуйте належну насолоду від процесу. Адже на цей момент Ви чекали роки!

Чекання свята має бути не гіршим від самого свята! )

5. Будьте неупереджені

Під час шопінгу завжди пам'ятайте одну річ: не зациклюйтесь на одному конкретному стилі чи сукні. Чим більше Ви відкриті та гнучкі, тим вище Ваші шанси знайти ідеальну сукню для випускного вечора.


Читайте також:

Поради щодо вибору весільної сукні