ВЕСІЛЬНІ СУКНІ
Як обрати весільну сукню?
Ознайомтеся з декількома корисними порадами, які допоможуть Вам зробити покупку весільної сукні у салонах Одеси максимально приємною.
Сьогодні головна проблема придбання весільної сукні своєї мрії – величезний вибір! Щоб трепетний процес вибору та придбання не став для Вас стресом, ми дамо кілька практичних порад від експертів, які допоможуть перетворити процедуру вибору вбрання на приємний та захоплюючий захід.
1. Почніть пошук як мінімум за півроку до весілля
Свідомий вибір сукні вимагає часу і не терпить поспіху. Деякі експерти стверджують, що шість місяців це мінімальний період часу, необхідний для формування весільного гардеробу. У будь-якому випадку, почніть займатися цим питанням завчасно, якомога раніше. Це зовсім не означає, що Ви повинні придбати сукню за півроку до урочистостей: за цей час навіть Ваше тіло може значно змінитися і будуть потрібні додаткові маніпуляції з вбранням.
Ми маємо на увазі, що Вам потрібно заздалегідь замислитися і придивлятися до стилів і кольорів моделей, які Вам подобаються, які відповідають вашій статурі та відтінку шкіри.
Зрозуміло, при виборі весільної сукні важливо заздалегідь уявляти місце проведення та формат урочистості: сьогодні все частіше проводять тематичні весілля, тому, подумайте про місце проведення та тип весілля, перш ніж зберетеся купувати вбрання.
2. Підберіть собі "надійне" оточення
Добре подумайте, кого з близьких Ви запросите для походу весільними салонами Одеси. Не беріть із собою всіх подружок, сестру, маму та бабусю лише для того, щоб усі були задоволені.
Протирічні думки неминуче призведуть Вас до сумнівів. Краще візьміть одного або двох супутників, на думку Ви можете довіряти, наприклад: мама і подружка нареченої - відмінний вибір.
3. Приміряйте не менше 4 та не більше 7 суконь
Якщо Ви впевнені, що з першого разу знайшли ту єдину модель своєї сукні, неодмінно приміряйте ще пару суконь. Найчастіше таке почуття викликає хвилювання від фактичної примірки весільної сукні. З іншого боку, не ігноруйте мурашки по шкірі від першої сукні тільки тому, що вона перша. Якщо у вас є будь-які застереження, продовжуйте шукати.
Дотримуйтесь золотої середини:
- Ви повинні поміряти хоча б кілька різних моделей,
- Примірка всіх суконь у салоні не прояснить ситуації і тільки зіб'є вас з пантелику.
Корисні поради:
- Складіть короткий список стилів, які вам подобаються, перш ніж почати примірку. Серед відібраних 4-7 варіантів залиште запасний варіант - сукню, яку Ви б не розглядали (на випадок, якщо вона виявиться ідеальною).
- Під час примірок прислухайтеся до продавців, вони цінне джерело інформації: по-перше, вони брали участь у примірках набагато більше, ніж Ви, по-друге, вони добре знають свій товар і можуть запропонувати гідний варіант, який ви не розглядали.
- Якщо Ви дуже вагаєтесь з приводу певної моделі, рекомендуємо Вам поїхати на тиждень, а потім знову приміряти сукню — вона вам так само подобається, як уперше?
4. Пам'ятайте розміри нареченої
Не потрапляйте в пастку, купуючи тісну сукню і обіцяючи собі схуднути до потрібних розмірів до дня весілля — нікому не потрібні ці додаткові турботи під час підготовки до урочистостей! Пам'ятайте, ваш партнер любить вас такою, якою ви є! ))
Крім того, подумайте про менш гламурні аспекти вашого дня, щоб переконатися, що сукня впорається зі звичайними побутовими потребами:
- як ви підете у ванну кімнату в сукні?
- Чи зможете зручно сидіти у сукні?
- Наскільки важка сукня і чи не стискує вона Ваших рухів?
Ніхто краще за вас не знає, який фасон сукні вам подобається і в якому Ви почуваєтеся комфортно. Це кліше, але це правда: Ви носите сукню, а не сукня носить вас. Тому, яку б Ви не знайшли сукню, не забудьте запитати себе, як Ви почуваєтеся в ній.
Наприкінці, хочеться застерегти Вас від занепокоєння, якщо після придбання весільної сукні у вас з'являться коливання - це абсолютно нормально. Як тільки Ви дістанете її і приміряєте знову, Ви згадаєте, чому Ви в неї закохалися!